Muszka chłopięca - Jasnoniebieska

49335
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Muszka chłopięca idealnie spełni oczekiwania w garderobie każdego małego gentlemana. Stanowi kapitalne uzupełnienie do wszelakiego rodzaju strojów wizytowych wymaganych na uroczystościach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Uszyta jest z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która zapewnia trwałe korzystanie. Materiał ten jest także funkcjonalny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i ładnie się układa.

Muszka jasnoniebieska jest wykonana z dużą starannością, dzięki czemu wygląda oryginalnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muchy.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dostosować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.