Muszka chłopięca - Miodowa

58221
Kategoria:
Cena:
{{price_string}}
Dostępność:
4
Opis

Mucha dla dziecka idealnie sprawdzi się w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Tworzy okazałe uzupełnienie do wszelakiego rodzaju kreacji wizytowych wymaganych na przyjęciach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Wykonana jest z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która gwarantuje trwałe korzystanie. Materiał ten jest także funkcjonalny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i ślicznie się układa.

Mucha miodowa jest uszyta z dużą starannością, przez co wygląda gustownie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dostosować do własnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.