Muszka chłopięca - Niebieska w kropeczki

49359
{{price_string}}
2 dni
1 szt.
szt.
Opis

Mucha chłopięca idealnie spełni oczekiwania w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Tworzy wyśmienity dodatek do wszelakiego typu kreacji wyjściowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Zrobiona jest z wysokiej jakości tkaniny, która gwarantuje długie korzystanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i wspaniale się układa.

Mucha niebieska w kropeczki jest uszyta z ogromną starannością, dzięki czemu wygląda szykownie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muchy.

Muszka ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dopasować do własnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.