Muszka chłopięca różowa w białe kropeczki

21078
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Mucha dla dziecka perfekcyjnie spełni oczekiwania w garderobie każdego małego gentlemana. Stanowi doskonałe uzupełnienie do wszelakiego rodzaju ubiorów galowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która gwarantuje trwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także funkcjonalna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym mucha nie opada i wspaniale się układa.

Muszka różowa w białe kropeczki jest wykonana z ogromną dokładnością, dzięki czemu wygląda szykownie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muszki.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tak więc można ją dostosować do własnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.