Muszka chłopięca - Stalowa

49365
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Muszka chłopięca perfekcyjnie spełni oczekiwania w garderobie każdego małego gentlemana. Tworzy okazały dodatek do wszelkiego rodzaju kreacji galowych wymaganych na uroczystościach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Zrobiona jest z wysokogatunkowej tkaniny, która gwarantuje trwałe korzystanie. Tkanina ta jest także wygodna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym mucha nie opada i pięknie się układa.

Muszka stalowa jest wykonana z ogromną starannością, dzięki czemu wygląda dostojnie. Pasek pasuje wzorem do samej muchy.

Muszka ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dopasować do indywidualnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.