Muszka chłopięca - Szara w kropki

72282
{{price_string}}
2 dni
4 szt.
szt.
Opis

Mucha dla chłopca dobrze spełni oczekiwania w garderobie każdego małego gentlemana. Tworzy okazałe uzupełnienie do każdego rodzaju ubiorów wyjściowych wymaganych na przyjęciach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Uszyta jest z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która gwarantuje trwałe korzystanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i pięknie się układa.

Muszka szara w białe kropeczki jest uszyta z dużą starannością, dzięki czemu prezentuje się dostojnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muchy.

Mucha posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dostosować do osobistych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.