Muszka chłopięca w czerwono-granatowe paseczki

21062
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Mucha chłopięca dobrze spełni oczekiwania w garderobie każdego małego gentlemana. Tworzy świetne uzupełnienie do wszelakiego typu kreacji galowych wymaganych na przyjęciach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która zapewnia trwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także wygodna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i wspaniale się układa.

Muszka w czerwono-granatowe paseczki jest uszyta z dużą dokładnością, dzięki czemu wygląda szykownie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dopasować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.