Muszka chłopięca w fioletowo-białą kratę

21094
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Muszka dla chłopca idealnie spełni oczekiwania w garderobie każdego młodego gentlemana. Tworzy świetne uzupełnienie do każdego rodzaju strojów wizytowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Uszyta jest z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długotrwałe korzystanie. Materiał ten jest także funkcjonalny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i ślicznie się układa.

Mucha w fioletowo-białą kratę jest wykonana z dużą dokładnością, dzięki czemu wygląda gustownie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muchy.

Mucha ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tak więc można ją dopasować do osobistych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.