Muszka chłopięca w kolorowe paseczki

9488
Kategoria:
Cena:
{{price_string}}
Dostępność:
1
Opis

Muszka chłopięca idealnie sprawdzi się w garderobie każdego małego gentlemana. Tworzy świetny dodatek do wszelkiego rodzaju ubiorów galowych wymaganych na uroczystościach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Zrobiona jest z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długie korzystanie. Materiał ten jest także funkcjonalny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i ładnie się układa.

Mucha w kolorowe paseczki jest wykonana z dużą starannością, przez co wygląda szykownie. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Muszka ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dopasować do osobistych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.