Muszka chłopięca w turkusowo-białą krateczkę

33086
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Mucha chłopięca idealnie sprawdzi się w garderobie każdego małego gentlemana. Stanowi znakomite uzupełnienie do każdego typu ubiorów galowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Zrobiona jest z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długie korzystanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i ładnie się układa.

Mucha w krateczkę (delikatny turkus z bielą) jest wykonana z dużą starannością, przez co wygląda niebanalnie. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Muszka ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dopasować do własnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.