{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

Muszka chłopięca w zieloną krateczkę

11961
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Muszka dla chłopca dobrze sprawdzi się w garderobie każdego małego gentlemana. Stanowi okazałe uzupełnienie do wszelkiego rodzaju kreacji galowych wymaganych na przyjęciach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Zrobiona jest z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która zapewnia długie użytkowanie. Tkanina ta jest także funkcjonalna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i wspaniale się układa.

Mucha w zieloną krateczkę jest uszyta z dużą dokładnością, dzięki czemu prezentuje się oryginalnie. Pasek pasuje wzorem do samej muchy.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dostosować do indywidualnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.