Muszka chłopięca zielona w białe listki

12048
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Muszka dla dziecka idealnie zda egzamin w garderobie każdego młodego gentlemana. Tworzy wyśmienity dodatek do wszelkiego typu ubiorów galowych wymaganych na uroczystościach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która zapewnia trwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także komfortowa - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym mucha nie opada i pięknie się układa.

Mucha zielona w białe listki jest uszyta z dużą dokładnością, dzięki czemu wygląda oryginalnie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muchy.

Mucha ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dostosować do własnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.