Muszka dla chłopca - biała w granatowe kropy

58279
{{price_string}}
2 dni
1 szt.
szt.
Opis

Mucha dla chłopca perfekcyjnie sprawdzi się w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Tworzy świetny dodatek do wszelakiego rodzaju strojów wizytowych wymaganych na uroczystościach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która gwarantuje trwałe korzystanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i ślicznie się układa.

Muszka biała w granatowe kropy jest uszyta z ogromną dokładnością, dzięki czemu prezentuje się gustownie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muchy.

Muszka ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dopasować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.