Muszka dla chłopca - błękitna w białe kwiatuszki

58233
Kategoria:
Cena:
{{price_string}}
Dostępność:
5
Opis

Muszka dla dziecka dobrze sprawdzi się w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Tworzy wspaniały dodatek do wszelakiego typu strojów wyjściowych wymaganych na uroczystościach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która zapewnia trwałe korzystanie. Tkanina ta jest także wygodna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i ładnie się układa.

Mucha błękitna w białe kwiatuszki jest wykonana z ogromną starannością, przez co prezentuje się szykownie. Pasek pasuje wzorem do samej muchy.

Mucha ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tak więc można ją dopasować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.