Muszka dla chłopca - niebieska w delikatne kwiatki

58206
Kategoria:
Cena:
{{price_string}}
Dostępność:
2
Opis

Muszka chłopięca idealnie zda egzamin w garderobie każdego młodego gentlemana. Tworzy wspaniałe uzupełnienie do wszelakiego typu kreacji wizytowych wymaganych na przyjęciach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Zrobiona jest z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która zapewnia trwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także wygodna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym mucha nie opada i ładnie się układa.

Mucha niebieska w delikatne kwiatki jest uszyta z ogromną dokładnością, dzięki czemu prezentuje się elegancko. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muchy.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dopasować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.