Muszka dla chłopca - w pierniczki (serca, gwiazdki) i jabłuszka

70516
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Mucha chłopięca dobrze sprawdzi się w garderobie każdego młodego gentlemana. Stanowi doskonały dodatek do każdego rodzaju ubiorów galowych wymaganych na przyjęciach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny, która gwarantuje długie korzystanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i ładnie się układa.

Muszka w pierniczki (serca, gwiazdki) i jabłuszka jest uszyta z ogromną starannością, dzięki czemu prezentuje się elegancko. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dopasować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.