Muszki dla Taty i Syna - Czerwono-czarne

64962
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Zestaw muszek dla taty i syna perfekcyjnie sprawdzi się w garderobie każdego małego i dużego gentlemana. Stanowi wyśmienity dodatek do wszelakiego rodzaju strojów galowych wymaganych na uroczystościach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Wykonane są z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która zapewnia długie korzystanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszki nie opadają i ślicznie się układają.

Muchy czerwono-czarne są wykonane z ogromną starannością, dzięki czemu prezentują się niebanalnie. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Muszki posiadają specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Dlatego też można je dostosować do osobistych upodobań. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także pewność, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszki są nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodego i dojrzałego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można je dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnych much w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.