Muszki dla taty i syna - niebieskie w delikatne kwiatuszki

58229
Kategoria:
Cena:
{{price_string}}
Dostępność:
1
Opis

Komplet much dla taty i syna idealnie zda egzamin w garderobie każdego młodego i dojrzałego gentlemana. Stanowi doskonałe uzupełnienie do wszelakiego typu strojów wizytowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Wykonane są z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która gwarantuje trwałe użytkowanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszki nie opadają i ślicznie się układają.

Muchy niebieskie w delikatne kwiatuszki są wykonane z ogromną starannością, przez co prezentują się oryginalnie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Muszki mają specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Zatem można je dostosować do własnych preferencji. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także gwarancję, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muchy są niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego małego i dużego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo je dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnych much w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.