Tata i syn - Zestaw much - Czarny z kropeczkami

49383
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Zestaw much dla taty i syna dobrze zda egzamin w garderobie każdego młodego i dojrzałego gentlemana. Stanowi okazały dodatek do wszelakiego rodzaju kreacji wyjściowych wymaganych na przyjęciach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Wykonane są z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która zapewnia trwałe korzystanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muchy nie opadają i wspaniale się układają.

Muszki czarne w białe kropeczki są wykonane z ogromną starannością, przez co wyglądą szykownie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muchy.

Mucya posiadają specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Tym samym można je dostosować do własnych upodobań. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także pewność, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszki są nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego małego i dużego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można je dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnych much w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.