Tata i syn - Zestaw much czerwonych

58200
{{price_string}}
2 dni
1 szt.
szt.
Opis

Zestaw much dla taty i syna perfekcyjnie zda egzamin w garderobie każdego młodego i dojrzałego gentlemana. Tworzy znakomity dodatek do wszelkiego rodzaju kreacji wizytowych wymaganych na uroczystościach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Uszyte są z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która gwarantuje trwałe korzystanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszki nie opadają i ładnie się układają.

Muchy czerwone są wykonane z ogromną dokładnością, przez co wyglądą szykownie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muchy.

Muszki posiadają specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Tak więc można je dopasować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także gwarancję, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszki są nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego małego i dużego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można je dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnych much w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.