{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

Tata i syn - Zestaw much granatowych

49350
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Zestaw much dla taty i syna perfekcyjnie spełni oczekiwania w garderobie każdego małego i dużego gentlemana. Tworzy doskonałe uzupełnienie do wszelakiego typu strojów wizytowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Wykonane są z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która gwarantuje trwałe użytkowanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muchy nie opadają i ładnie się układają.

Muszki granatowe są wykonane z dużą dokładnością, przez co wyglądą gustownie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muchy.

Muszki mają specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Dlatego też można je dostosować do własnych upodobań. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także gwarancję, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muchy są niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodego i dojrzałego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można je dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnych muszek w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.