Tata i syn - Zestaw much granatowych, lnianych w białe kropki

33095
{{price_string}}
2 dni
0 szt.
szt.
Opis

Komplet muszek dla taty i syna idealnie zda egzamin w garderobie każdego młodego i dojrzałego gentlemana. Stanowi świetne uzupełnienie do wszelakiego rodzaju strojów wizytowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Wykonane są z dobrego gatunku tkaniny lnianej, która zapewnia trwałe korzystanie. Tkanina ta jest także komfortowa - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszki nie opadają i ślicznie się układają.

Muchy granatowe w białe kropki są wykonane z dużą dokładnością, przez co prezentują się niebanalnie. Pasek pasuje wzorem do samej muchy.

Mucya posiadają specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Tak więc można je dostosować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także gwarancję, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszki są niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego małego i dużego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można je dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnych much w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.