Tata i syn - zestaw much granatowych w białe kropki

49349
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Komplet muszek dla taty i syna dobrze spełni oczekiwania w garderobie każdego małego i dużego gentlemana. Stanowi wyśmienite uzupełnienie do każdego typu strojów wizytowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Zrobione są z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która zapewnia trwałe korzystanie. Tkanina ta jest także funkcjonalna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muchy nie opadają i ślicznie się układają.

Muchy granatowe w białe kropki są wykonane z dużą dokładnością, dzięki czemu wyglądą elegancko. Pasek jest dobrany wzorem do samej muchy.

Muszki mają specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Dlatego też można je dopasować do własnych upodobań. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także pewność, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszki są niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego młodego i dojrzałego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo je dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnych much w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.