Tata i syn - Zestaw much limonkowych w białe kropeczki

49388
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Komplet muszek dla taty i syna perfekcyjnie spełni oczekiwania w garderobie każdego młodego i dojrzałego gentlemana. Stanowi świetny dodatek do każdego typu ubiorów wizytowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Zrobione są z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która zapewnia trwałe użytkowanie. Materiał ten jest także funkcjonalny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muchy nie opadają i ładnie się układają.

Muszki limonkowe w białe kropeczki są wykonane z dużą starannością, dzięki czemu prezentują się niebanalnie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muchy.

Mucya posiadają specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Zatem można je dopasować do indywidualnych upodobań. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także pewność, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszki są nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego małego i dużego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można je dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnych muszek w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.