Tata i syn - Zestaw much lnianych w białe kropki

33075
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Mucha chłopięca dobrze spełni oczekiwania w garderobie każdego małego gentlemana. Stanowi doskonały dodatek do wszelakiego rodzaju ubiorów wizytowych wymaganych na uroczystościach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Uszyta jest z wysokiej jakości tkaniny lnianej, która gwarantuje długie korzystanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i wspaniale się układa.

Mucha w białe kropki jest uszyta z ogromną starannością, dzięki czemu prezentuje się gustownie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muszki.

Mucha ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dostosować do osobistych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.