Tata i syn - Zestaw much miętowych w białe kropeczki

49353
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Muszka dla chłopca idealnie zda egzamin w garderobie każdego małego gentlemana. Stanowi kapitalny dodatek do wszelakiego rodzaju kreacji galowych wymaganych na uroczystościach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która zapewnia długotrwałe korzystanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i ładnie się układa.

Muszka miętowe w białe kropeczki jest uszyta z dużą dokładnością, dzięki czemu wygląda dostojnie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Muszka ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dopasować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.