Tata i syn - Zestaw much - Niebieskie

49410
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Zestaw much dla taty i syna perfekcyjnie spełni oczekiwania w garderobie każdego młodego i dojrzałego gentlemana. Tworzy wyśmienite uzupełnienie do każdego rodzaju ubiorów galowych wymaganych na uroczystościach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Zrobione są z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która gwarantuje trwałe użytkowanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muchy nie opadają i pięknie się układają.

Muszki niebieskie są uszyte z ogromną starannością, dzięki czemu prezentują się oryginalnie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muchy.

Mucya mają specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Tym samym można je dostosować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także pewność, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszki są niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego małego i dużego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo je dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnych muszek w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.