Tata i syn - zestaw much szare w czarne gwiazdki

27412
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Zestaw much dla taty i syna idealnie spełni oczekiwania w garderobie każdego małego i dużego gentlemana. Stanowi wspaniały dodatek do wszelkiego rodzaju strojów galowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Uszyte są z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która zapewnia długotrwałe użytkowanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszki nie opadają i ładnie się układają.

Muchy szare w czarne gwiazdki są uszyte z dużą dokładnością, dzięki czemu wyglądą elegancko. Pasek jest dobrany wzorem do samej muchy.

Mucya mają specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Dlatego też można je dostosować do osobistych upodobań. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także pewność, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muchy są nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego małego i dużego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można je dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnych muszek w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.