Tata i syn - zestaw much szarych w bordowe wiatraczki

30066
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Zestaw much dla taty i syna dobrze sprawdzi się w garderobie każdego młodego i dojrzałego gentlemana. Tworzy kapitalne uzupełnienie do każdego rodzaju kreacji wizytowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Wykonane są z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która zapewnia długotrwałe użytkowanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszki nie opadają i ślicznie się układają.

Muszki w szare kwadraty i kwadraty z bordowymi wiatraczkami są uszyte z ogromną dokładnością, dzięki czemu prezentują się oryginalnie. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Mucya posiadają specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Zatem można je dopasować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także pewność, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszki są nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego małego i dużego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo je dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnych muszek w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.