Tata i syn - zestaw much w biało-czarne kwadraciki

49433
{{price_string}}
2 dni
1 szt.
szt.
Opis

Komplet muszek dla taty i syna idealnie spełni oczekiwania w garderobie każdego małego i dużego gentlemana. Stanowi świetne uzupełnienie do wszelkiego typu strojów galowych wymaganych na uroczystościach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Uszyte są z dobrego gatunku tkaniny, która gwarantuje długotrwałe korzystanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszki nie opadają i ładnie się układają.

Muszki w biało-czarne kwadraciki są wykonane z dużą dokładnością, dzięki czemu prezentują się dostojnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muszki.

Muszki posiadają specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Zatem można je dostosować do osobistych upodobań. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także gwarancję, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszki są niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodego i dojrzałego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można je dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnych muszek w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.