{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

Tata i syn - zestaw much w biało-czarne kwadraciki

21132
{{price_string}}
2 dni
1 szt.
szt.
Opis

Zestaw much dla taty i syna dobrze sprawdzi się w garderobie każdego małego i dużego gentlemana. Stanowi doskonałe uzupełnienie do wszelakiego typu ubiorów galowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Zrobione są z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także komfortowa - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszki nie opadają i ślicznie się układają.

Muchy w biało-czarne kwadraciki są wykonane z ogromną dokładnością, przez co wyglądą gustownie. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Muszki posiadają specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Dlatego też można je dopasować do indywidualnych upodobań. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także pewność, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszki są nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego małego i dużego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można je dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnych much w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.