Tata i syn - zestaw much w biało-czerwone paseczki

33062
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Zestaw muszek dla taty i syna perfekcyjnie sprawdzi się w garderobie każdego młodego i dojrzałego gentlemana. Tworzy kapitalne uzupełnienie do wszelkiego rodzaju kreacji wyjściowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Uszyte są z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która zapewnia trwałe użytkowanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszki nie opadają i ślicznie się układają.

Muszki w biało-czerwone paseczki są uszyte z ogromną dokładnością, przez co wyglądą szykownie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muchy.

Muszki posiadają specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Dlatego też można je dopasować do osobistych preferencji. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także pewność, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszki są niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego małego i dużego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo je dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnych much w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.