Tata i syn - Zestaw much w biało-granatowe paseczki

33100
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Komplet muszek dla taty i syna perfekcyjnie zda egzamin w garderobie każdego młodego i dojrzałego gentlemana. Tworzy świetne uzupełnienie do wszelkiego typu ubiorów wizytowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Wykonane są z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długie korzystanie. Materiał ten jest także funkcjonalny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muchy nie opadają i wspaniale się układają.

Muszki w biało-granatowe paseczki są uszyte z dużą dokładnością, dzięki czemu prezentują się gustownie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Muszki mają specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Zatem można je dopasować do osobistych preferencji. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także gwarancję, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muchy są niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego młodego i dojrzałego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo je dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnych much w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.