Tata i syn - zestaw much w biało-miodową krateczkę

49360
{{price_string}}
2 dni
1 szt.
szt.
Opis

Muszka dla chłopca perfekcyjnie spełni oczekiwania w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Stanowi doskonały dodatek do wszelakiego typu ubiorów wizytowych wymaganych na przyjęciach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z wysokogatunkowej tkaniny wełnianej, która gwarantuje długie korzystanie. Tkanina ta jest także wygodna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i ślicznie się układa.

Mucha w biało-miodową krateczkę jest wykonana z dużą starannością, przez co prezentuje się elegancko. Pasek jest dobrany wzorem do samej muszki.

Mucha ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dostosować do własnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.