Tata i syn - Zestaw much w granatowo-białą pepitkę

49409
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Zestaw much dla taty i syna dobrze spełni oczekiwania w garderobie każdego małego i dużego gentlemana. Stanowi świetny dodatek do każdego typu strojów wyjściowych wymaganych na uroczystościach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Uszyte są z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która zapewnia długie użytkowanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muchy nie opadają i ślicznie się układają.

Muchy w granatowo-białą pepitkę są wykonane z dużą dokładnością, przez co prezentują się elegancko. Pasek pasuje wzorem do samej muchy.

Muszki mają specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Zatem można je dopasować do własnych upodobań. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także gwarancję, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muchy są nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego małego i dużego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo je dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnych muszek w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.