Tata i syn - Zestaw much w kolorze stalowym

33097
Kategoria:
Cena:
{{price_string}}
Dostępność:
3
Opis

Muszka dla dziecka perfekcyjnie zda egzamin w garderobie każdego młodego gentlemana. Stanowi znakomity dodatek do wszelakiego typu strojów wizytowych wymaganych na przyjęciach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny, która zapewnia trwałe użytkowanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i pięknie się układa.

Mucha w kolorze stalowym jest wykonana z dużą starannością, dzięki czemu prezentuje się elegancko. Pasek jest dobrany wzorem do samej muchy.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dopasować do własnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.