Tata i syn - zestaw much w kratę

30076
Kategoria:
Cena:
{{price_string}}
Dostępność:
3
Opis

Komplet muszek dla taty i syna dobrze spełni oczekiwania w garderobie każdego młodego i dojrzałego gentlemana. Tworzy okazały dodatek do wszelkiego typu strojów galowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Uszyte są z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długie korzystanie. Tkanina ta jest także funkcjonalna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muchy nie opadają i pięknie się układają.

Muchy są uszyte z ogromną dokładnością, przez co prezentują się niebanalnie. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Muszki mają specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Zatem można je dopasować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także gwarancję, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muchy są nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego małego i dużego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można je dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnych much w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.