Zestaw much dla taty i syna - dżinsowe w białe gwiazdki

58201
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Komplet much dla taty i syna dobrze sprawdzi się w garderobie każdego małego i dużego gentlemana. Tworzy wspaniały dodatek do każdego typu kreacji galowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Zrobione są z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która zapewnia długie użytkowanie. Tkanina ta jest także funkcjonalna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszki nie opadają i wspaniale się układają.

Muchy dżinsowe w białe gwiazdki są uszyte z dużą dokładnością, przez co prezentują się dostojnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muchy.

Mucya mają specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Dlatego też można je dostosować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także pewność, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszki są niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego młodego i dojrzałego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo je dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnych muszek w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.