Komplet much dla taty i syna - czarny z haftem Ctrl+C i Ctrl+V (kopiuj, wklej)

72743
Kategoria:
Cena:
{{price_string}}
Dostępność:
3
Opis

Zestaw muszek dla taty i syna perfekcyjnie zda egzamin w garderobie każdego małego i dużego gentlemana. Stanowi wspaniały dodatek do każdego rodzaju ubiorów wyjściowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Uszyte są z wysokogatunkowej tkaniny, która zapewnia długotrwałe użytkowanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszki nie opadają i ślicznie się układają.

Muszki czarne z białym haftem Ctrl+C oraz Ctrl+V (kopiuj, wklej) są wykonane z dużą dokładnością, dzięki czemu wyglądą elegancko. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Mucya mają specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Zatem można je dopasować do osobistych upodobań. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także pewność, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszki są niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodego i dojrzałego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo je dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnych much w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.