Mucha chłopięca - czarna z białym haftem Ctrl+V (wklej)

72745
Kategoria:
Cena:
{{price_string}}
Dostępność:
4
Opis

Mucha chłopięca dobrze zda egzamin w garderobie każdego małego gentlemana. Tworzy okazałe uzupełnienie do wszelakiego rodzaju ubiorów wyjściowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Wykonana jest z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która zapewnia trwałe korzystanie. Materiał ten jest także funkcjonalny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i ślicznie się układa.

Mucha czarna z białym haftem Ctrl+V (wklej) jest wykonana z ogromną starannością, dzięki czemu wygląda dostojnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muszki.

Muszka ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dostosować do indywidualnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.